Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Klaudia Lewandowska

Aktorka, muzyk, nauczycielka. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną, Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia oraz Podyplomowe Studia Pedagogiczne. Oprócz tego miała przyjemność doskonalić swoje umiejętności na kursach i warsztatach prowadzonych przez m.in. Kazimierza Brauna, Katarzynę Groniec, Leszka Mądzika, Adama Ferencego, Sonię Lachowolską, Krzysztofa Majchrzaka, Olgę Szwagier, Maas Theater En Dans.

Realizuje zadania aktorskie, muzyczne na scenie, przed kamerą i przed mikrofonem. Od dziecka uwielbiała występy sceniczne, uczestniczyła i zdobywała nagrody w konkursach recytatorskich oraz wokalnych. Za oficjalny debiut teatralny, rolę w spektaklu dyplomowym reżyserii Bogusława Kierca, otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Dotychczas można było zobaczyć ją w spektaklach o różnorodnej stylistyce, na scenie w m.in. Teatrze Muzycznym Capitol, wrocławskim Teatrze Polskim, Wrocławskim Teatrze Lalek, Teatrze Imka w Warszawie i innych oraz na ekranie TV.

Od siedmiu lat prowadzi zajęcia i warsztaty z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi oraz osobami niepełnosprawnymi na terenie Dolnego Śląska i Polski.

W MAM prowadzi zajęcia aktorskie.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię