Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Laura Gronek

Teatr, śpiew oraz taniec to dziedziny, które od najmłodszych lat uważała za integralną cześć swojego życia. Rozwijając ukochane pasje spełnia marzenia, tworzy przeróżne historie, które tak samo jak radość z pracy twórczej, przekazuje innym.

Jej największa przygoda z musicalem oraz aktywna działalność artystyczna rozpoczęła się w momencie dołączenia do Młodzieżowej Akademii Musicalowej- to tam znalazła dla siebie właściwie miejsce. Od tego czasu uczestniczyła w wielu projektach współpracjąc m.in. z Nardodowym Forum Muzyki, Wrocławskim Centrum Seniora, oraz Dolnośląskim Towarzystwem Muzycznym.

Brała udział w wielu konkursach oraz festiwalach poezji śpiewanej i piosenki musicalowej m.in. w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Poezji Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda"zostając lauretką pierwszego miejsca.

Doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą zdobywała w Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz prowadząc zajęcia musicalowe w Centrum Edukacyjnym Narodowego Forum Muzyki.

Oprócz wielkiej miłości do sztuki musicalowej, interesuje się psychologią człowieka oraz rolą ludzkiej anatomii w pracy artystycznej. Pasjonuje ją również praca z ludźmi i kontakt z naturą.

W Młodzieżowej Akademii Musicalowej prowadzi zajęcia w grupie MAMinki.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię