Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

MAMiątka - dla maluchów

Rekrutacja do Grupy MAMiątka (2-3 latki) odbędzie się na początku września 2018 r. Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji(sposobu aplikowania, dostępności miejsc w grupie) pojawią się na naszej stronie w połowie sierpnia 2018.

Nowy semestr 2018/19  w Młodzieżowej Akademii Musicalowej rozpocznie się w pierwszym tygodniu października 2018.

ZAPRASZAMY!

 

Zapisz swojego malucha już teraz, bo talent wykluwa się od małego!

 

MaMiątka to grupa naszych Najmłodszych uczestników – stworzona została dla dzieci w wieku 2-3 lat. Program zajęć dla maluszków łączy ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami zajęć muzycznych. Stopniowo, krok po kroku chcemy wprowadzać najmłodsze dzieci w świat sztuki i stymulować rozwój artystycznych zdolności. Na cotygodniowych spotkaniach MaMiątka będą uczyć się wrażliwości na zjawiska muzyczne i przyswajać podstawy gry na instrumentach perkusyjnych. Ćwiczenia rytmiczne w ruchu i praca nad koordynacją ruchową przyjmują formę zabawy z rówieśnikami i rodzicami towarzyszącymi maluchom na zajęciach. Dzięki rozwijającym zabawom w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze najmłodsi mogą odkrywać swoje predyspozycje i zainteresowania, a także nabierać pewności siebie w kontaktach z innymi.

ZAJĘCIA GRUPY MAMIĄTEK BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ WE WTORKI W GODZINACH 17:30 - 18:15

Koszt zajęć w grupie MAMINKI : 120zł/mc 

W zajęciach uczestniczy dziecko wraz z rodzicem.

ZAPISY do grupy MaMiątków pod adresem: zgloszenia@mam-musical.pl W tytule prosimy o podanie nazwy zajęć, a w wiadomości o podanie imienia, nazwiska i wieku uczestnika oraz numeru kontaktowego do rodzica. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się i zaprosimy na pierwszy dzień zajęć, podczas których zapoznamy rodziców z umową. Podpisanie umowy jest jednoznaczne z deklaracją uczestnictwa dziecka w zajęciach przez kolejny rok.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię