Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

MAMuty - dla dorosłych

 

REKRUTACJA 2018/2019

 

Rekrutacja na nowy rok szkolny odbędzie się 2 września  2019. 

Wszystkie informacje odnośnie wolnych miejsc w grupie dla dorosłych 19+ pojawią się na naszej stronie internetowej oraz Facebookowym profilu w sierpniu 2019.

Zapraszamy również wszystkich chcących dołączyć do naszej Akademii na Galę 10-lecia Młodzieżowej Akademii Musicalowej, którą będzie można obejrzeć na żywo na Placu Wolności przed Narodowym Forum Muzyki. 

30 czerwca 2019 godzina 18:00!

 

Zapisz się i nie pozwól by Twoje wewnętrzne zwierzę sceniczne wymarło!

MaMuty, jak podpowiada nazwa, to grupa najstarszych studentów. Otwarta dla wszystkich chętnych dorosłych, niezależnie od ich scenicznego doświadczenia. Tu liczy się tylko pasja i pragnienie by spróbować swoich sił w śpiewie, tańcu i teatrze. Podczas zajęć pracujemy nad ciałem i głosem i pogłębiamy świadomość ciała. Wspólna praca nad koordynacją i ruchem scenicznym pozwala uczestnikom na odkrywanie indywidualnego sposobu ekspresji i jest doskonałą drogą do poznania prawdy o wewnętrznym sobie – tej, o którą czasem trudno w poważnym dorosłym życiu. Pracujemy w stałej, systematycznie ćwiczącej grupie, a finał cyklu wieńczy wspólny pokaz pracy w formie scenicznej. 

Koszt miesięczny zajęć : 180 zł

 Zajęcia odbywają się w PIĄTKI W GODZINACH 17:00 - 20:00

ZACZYNAMY W PIĄTEK 5 PAŹDZIERNIKA 2018!

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię