Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

FERIE 2019 Mistrzowskie Warsztaty dla Dzieci i Młodzieży!

II MISTRZOWSKIE WARSZTATY MUSICALOWE
Młodzieżowej Akademii Musicalowej dla dzieci i młodzieży!

Serdecznie zapraszamy na musicalowe ferie zimowe z MAM-em!
Po raz kolejny solidna dawka tańca, śpiewu i teatru oraz bezcenna możliwość nauki od wspaniałych artystów z West Endu - Victorii Collins oraz Curtisa Angusa znanych z musicali Król Lew, Hamilton, czy Kopciuszek!
Taka okazja tylko w Młodzieżowej Akademii Musicalowej! Zapraszamy do uczestnictwa w Warsztatach!

KIEDY: 4.02 - 9.02.2019

GDZIE: Autorskie Licea Artystyczne

ZA ILE: 750 zł osoby spoza MAM-u / 650 zł osoby z MAM-u

WIEK: 7 - 18 lat

GRUPY:
Uczestnicy będą podzieleni na cztery grupy wiekowe.
UWAGA! Ilość uczestników w grupach mocno ograniczona!!!

PROGRAM:
W programie intensywne warsztaty taneczne, wokalne i aktorskie prowadzone przez kadrę instruktorską Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz dwoje artystów tancerzy prosto z londyńskich scen West Endu - Victorię Collins oraz Curtisa Angusa. Warsztaty realizowane będą według unikalnego autorskiego programu potwierdzonego wieloletnim doświadczeniem kadry MAM oraz naszych znakomitych gości. Zawierać w sobie będą pracę nad scenami aktorskimi, pantomimą, świadomością ciała, emisją głosu, śpiewem harmonicznym, przygotowaniem piosenek musicalowych oraz układami tanecznymi łączącymi różne techniki taneczne.

GRAFIK:
zajęcia odbywają się od PN do PT w godzinach 9 - 14. W sobotę 9.02 przewidziany jest pokaz pracy warsztatowej z udziałem Curtisa Angusa oraz Victorii Collins!!!
W ten dzień grafik będzie inny.

ORGANIZACJA:
Do uczestnictwa w zajęciach niezbędny będzie zmienny strój sportowy (spodnie dresowe, koszulka, buty sportowe z twardą podeszwą - nie baletki!).

Uczestnicy zajęć dostaną drugie śniadanie (kanapka + owoc) oraz wodę niegazowaną do picia (prosimy przygotować bidon, lub inny pojemnik na wodę, który będzie można uzupełniać na miejscu).

ZAPISY:
W celu zapisania uczestnika na Warsztaty należy napisać wiadomość e-mail na adres zgloszenia@mam-musical.pl zawierającą IMIĘ NAZWISKO i WIEK chętnego oraz TELEFON do rodzica/opiekuna (jeśli dotyczy także informację do jakiej grupy MAM należy chętny)
Dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej potwierdzającej dostępność miejsca w danej grupie wiekowej należy opłacić pełną kwotę za warsztaty - jest to gwarancja, że dziecko jest zapisane i ma miejsce na warsztatach. UWAGA! Tylko taka kolejność zapisów będzie brana pod uwagę.

Zapraszamy serdecznie na kolejne Zimowe Warsztaty z MAM-em!!!

Data wydarzenia: 
poniedziałek, luty 4, 2019

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię