Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

INFORMACJE NA NOWY SEMESTR 2019!

GALA-
30 czerwca 2019 roku odbędzie się Gala Jubileuszowa z okazji 10 urodzin Młodzieżowej Akademii Musicalowej. Będzie to wydarzenie wyjątkowe i pierwsze w takiej skali dla naszej szkoły. Gala odbędzie się na Sali Głównej Narodowego Forum Muzyki, wezmą w niej udział wszyscy uczestnicy zajęć MAM (grupy GREEN, GREY, RED, BLUE, WHITE, MAMuty oraz MAMinki i MAMiątka - najmłodsi wezmą udział tylko w pierwszej piosence GALI, gdyż swój pokaz będą mieli 8 czerwca 2019, przygotujemy dla nich osobny grafik prób) oraz zaproszeni goście - wybitni artyści polskiej sceny musicalowej, m.in. Damian Aleksander i Olga Szomańska, a całą uroczystość poprowadzi aktor Mateusz Damięcki. Gala składać się będzie ze znanych piosenek światowych musicali, które zabrzmiały w dziesięcioletniej historii MAMu podczas koncertów i spektakli. Wykonawcom towarzyszyć będzie trzydziestoosobowa orkiestra pod batutą Mateusza Walacha (Teatr Rozrywki w Chorzowie, Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective), który także przygotowuje specjalne aranżacje na to wydarzenie.
PRÓBY: ostatni tydzień czerwca z pewnością przeznaczymy na próby całościowe wydarzenia (dokładny grafik podamy w późniejszym terminie), a próba techniczna prawdopodobnie odbędzie się 29.06.2019 wieczorem już w samym NFM. 30 czerwca powinien być w całości przeznaczony na próby generalne koncertu, który odbędzie się wieczorem.
!! Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w Gali, bardzo prosimy  o informacje. Jest to ważne w kwestii kostiumów i ustawień końcowych. 

POKAZ MAMinków i MAMiątek-

W zawiązku z tym, że Gala MAM będzie wydarzeniem bardzo obciążającym, czasochłonnym i wymagającym wielu prób, postanowiłyśmy, że nasi najmłodsi adepci powinni zaprezentować swoją pracę podczas osobnego wydarzenia. Dlatego już dziś informujemy, że 8.06.2019 w Sali Teatralnej Strefy Kultury IMPART odbędzie się występ wieńczący prace Państwa pociech. Po występie zapraszamy na spektakl „Kraina Bajki" specjalnie dla naszych MAMowiczów. Najpiękniejsze piosenki z bajek, wykona dla nas część MAMowej kadry w towarzystwie orkiestry Mateusza Walacha. 
Plan na ten dzień będzie następujący:
9:00-11:00 próby na scenie 
11:00-14:00 przerwa 
14:00 zbiórka
15:00 POKAZ 
16:00 Kraina bajki

OBOZY:
Serdecznie zapraszamy na kolejne Letnie Warsztaty Musicalowe!!! Niezmiennie gościć będziemy w Ośrodku Wczasowym DRESSO. Terminy:
I turnus 8 - 17.07.2019
II turnus 17 - 26.07.2019
III turnus 16 - 25.08.2019
Koszt obozu to 1750/1650 dla MAMowiczów
Ilość miejsc ograniczona! Prosimy nie czekać ze zgłoszeniem! W zeszłym roku miejsca zapełniły się prawie w 48 godzin. Prosimy również by zwrócić uwagę, aby zgłoszenie było kompletne - więcej informacji na wydarzeniu na fb oraz w zakładce Warsztaty Letnie.

SPONSORZY:
W związku ze zbliżającym się jubileuszem MAM chciałybyśmy zorganizować spotkanie z Rodzicami w sprawie pomocy przy zbieraniu budżetu na to wielkie wydarzenie. Wynajem sali, nagłośnienie, obsługa, orkiestra, aranżacje utworów, zaproszeni goście, produkcja, catering, kostiumy, charakteryzacja, realizacja video wydarzenia, licencja wykonywanych utworów to koszty, które przerastają nasze możliwości. Wierzymy jednak, że jak co roku uda nam się doprowadzić wszystkie nasze pomysły do końca i zorganizować wydarzenie na miarę dziesięciolecia. 
Zapraszamy na spotkanie wszystkich tych Państwa, którzy mają pomysł jak nam pomóc w tym wielkim przedsięwzięciu. Do jakich sponsorów, firm itp. możemy się zgłosić z prośbą o wsparcie. Może ktoś z Państwa ma firmę cateringową? Transportową? Hotelarską? Drukarnię? Mógłby zorganizować baniaki z wodą na czas prób? Tematów jest bardzo dużo i wierzymy, że dzięki Państwu wspólnie znajdziemy dogodne rozwiązania . Termin spotkania 16.02.2019 o godzinie 14:00. Będziemy ogromnie wdzięczne za każdy pomysł i wsparcie z Państwa strony. 

KOSTIUMY:
Nawiązaliśmy współpracę z projektantką Magdaleną Nikiel, która stworzy kostiumy dla wszystkich wykonawców tegorocznej Gali (Magda szyła już kostiumy dla MAMowej realizacji Króla Lwa). Będzie się więc pojawiać na zajęciach grup młodzieżowych i dorosłych, aby przyjrzeć się uczestnikom zajęć i zdjąć miary - uprzedzamy, że to nikt obcy i działa w porozumieniu z nami. Dzięki temu wszyscy na Gali będą wyglądać wspaniale  :)
W związku z tym, że kostiumów będzie spora ilość (ponad trzysta...), prosimy o wsparcie - wpłacenie kwoty 50 zł od uczestnika, abyśmy mogli zrealizować ten projekt.
uwaga!!! grupy MAMinków i MAMiątek również wpłacają tę kwotę, choć podczas Gali będą mieli jedynie element kostiumu, to do występu 8.06 również zakupimy potrzebne kostiumy i rekwizyty.

MAM w sezonie 2019/2020:
Ze względu na duże zainteresowanie naszą akademią, potrzebujemy od Państwa deklaracje, kto z Państwa pragnie, aby jego dziecko uczęszczało na zajęcia w nowym roku 2019/2020. Deklaracja musi być potwierdzona kwotą pełnego czesnego za jeden miesiąc LIPIEC, (która zostanie policzona na poczet października 2019r.). 
Kwota ta jednocześnie zarezerwuje uczestnikowi miejsce w grupie. Deklaracje składamy do końca CZERWCA, jej brak BĘDZIE OZNACZAŁ SKREŚLENIE UCZESTNIKA Z LISTY, a na jego miejsce wtedy będziemy mogli zapisać nowego uczestnika.

Data wydarzenia: 
niedziela, Czerwiec 30, 2019

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię