Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

MISTRZOWSKIE WARSZTATY MUSICALOWE DLA ZAAWANSOWANYCH

Po raz pierwszy we Wrocławiu!!!
Szansa dla wszystkich tancerzy, ruchowców, performerów, aktorów i wokalistów, studentów szkół artystycznych, osób poszukujących nowych wyzwań w świecie teatru, pragnących profesjonalnie zajmować się musicalem! Mistrzowskie Warsztaty Musicalowe to szansa aby uczyć się od najlepszych!

W programie intensywne warsztaty taneczne, wokalne i aktorskie prowadzone przez artystów-tancerzy prosto z londyńskich scen West Endu - Victorię Collins, Curtisa Angusa oraz kadrę Młodzieżowej Akademii Musicalowej.

4-9 LUTY 2019 w godzinach 16:00 - 20:30

MIEJSCE: ALA ul.Robotnicza 36/38
Wrocław
Cena: 1000 zł (850 zł przy wpłacie do końca listopada 2018)

WIEK: 18 +

GRUPY:
Przewidujemy dwie grupy ZAAWANSOWANĄ tanecznie i ŚREDNIOZAAWANSOWANĄ tanecznie
UWAGA!!! Ilość miejsc w grupach MOCNO ograniczona.

PROGRAM:
Intensywne zajęcia taneczne prowadzone przez artystów musicalowych z West Endu - Victorię Collins oraz Curtisa Angusa.
Zajęcia aktorskie zawierające w sobie pracę nad świadomością ciała, ekspresją głosu, budowaniem zespołu, obecnością aktora na scenie, kreatywną pracę z tekstem prowadzone przez Joannę Kaczmarek.
Zajęcia wokalne zawierające w sobie pracę nad emisją głosu, technikami wokalnymi, śpiewem harmonicznym, improwizacją prowadzone przez Magdalenę Zawartko.

GRAFIK:
Zajęcia odbywają się od PN do PT w godzinach 16 - 20:30. W sobotę 9.02 przewidziany jest pokaz pracy warsztatowej z udziałem Curtisa Angusa oraz Victorii Collins, grafik w tym dniu będzie inny.

ORGANIZACJA:
Do uczestnictwa w zajęciach niezbędny będzie wygodny strój do tańca - dresowe spodnie bez guzików i pasków, NIE JEANSY, zmienna koszulka oraz obuwie z twardą podeszwą. Możliwe, że będziemy pracować także na boso. Dodatkowo prosimy przygotować bluzę i ciepłe skarpetki na części, które nie będą tak intensywne fizycznie.
Warsztaty taneczne będą prowadzone w języku ANGIELSKIM z tłumaczeniem na język polski.
Prosimy zabrać ze sobą wodę do picia i coś do przegryzienia w przerwach.

ZAPISY:
W celu zapisania uczestnika na Warsztaty należy napisać wiadomość e-mail na adres zgloszenia@mam-musical.pl zawierającą IMIĘ NAZWISKO WIEK uczestnika oraz krótki biogram zawierający opis doświadczenia chętnego i jego preferencje artystyczne - na tej podstawie będziemy przyjmować do grup ZAAWANSOWANEJ lub ŚREDNIOZAAWANSOWANEJ.
Dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej potwierdzającej dostępność miejsca w danej grupie należy opłacić pełną kwotę za warsztaty - jest to gwarancja, że chętny jest zapisany i ma miejsce na warsztatach. UWAGA! Tylko taka kolejność zapisów będzie brana pod uwagę.

Prosimy zwrócić uwagę na to, że warsztaty będą miały charakter intensywny fizycznie - wymagana jest sprawność i kondycja, aby podołać zadaniom oferowanym w programie. Zakwalifikowani uczestnicy będą proszeni o przygotowanie zaproponowanego fragmentu tekstu/wiersza oraz piosenki.

Data wydarzenia: 
niedziela, Listopad 4, 2018

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię