Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

REKRUTACJA NA NOWY SEZON 2021/2022- INFORMACJE

Uwaga, uwaga!
Wracamy z nową ofertą zajęć musicalowych na sezon 2021/22! Zapraszamy do rekrutacji na 13 sezon działalności Młodzieżowej Akademii Musicalowej! Z wielką przyjemnością ogłaszamy nabory do wszystkich grup w Młodzieżowej Akademii Musicalowej na nowy sezon 2021/2022!

MAMiątka - Grupa dla najmłodszych dzieci w wieku 2-3 lat,
MAMinki - Grupa dla dzieci w wieku 4-6 lat,
Grupy Młodzieżowe - Grupy dla dzieci i młodzieży od 7 do 19 lat,
MAMersi – Grupa dla dorosłych od 19 do 35 r.ż.,
MAMuty - Grupa dla dorosłych bez ograniczeń wiekowych.

Zapisy do Grup Młodzieżowych - Ruszamy z zapisami na przesłuchania już dzisiaj!
Czekamy na Was na tradycyjnych przesłuchaniach stacjonarnych, które odbędą się w dniach 11-12.09.2021 r. Aby wziąć w nich udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://mam.langlion.com/forms/zgloszenie-grupy-mlodziezowe. Na formularze zgłoszeniowe czekamy do 5 września 2021, wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji znajdziecie na naszej stronie http://www.mam-musical.pl/mam-dla-mlodych

Zapisy do Grup MAMinki i MAMiątka - Ruszają od 20 września 2021!
Aby dołączyć do grupy wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny będzie na naszej stronie od 20 września 2021! Wszystkie szczegóły dotyczące zajęć w najmłodszych grupach znajdziecie na naszej stronie!
Informacje o grupie MAMiątka 2-3 http://www.mam-musical.pl/mamiatka-dla-maluchow
Informacje o grupie MAMinki 4-5-6 http://www.mam-musical.pl/maminki-dla-dzieci

Zapisy do Grupy MAMersi - Grupa dla dorosłych w wieku od 19 do 35 r. ż.!
Jeśli szukacie miejsca, w którym rozwiniecie intensywniej umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie, ta grupa jest dla Was. Unikalny model prowadzenia warsztatów wypracowany w Młodzieżowej Akademii Musicalowej pozwoli Wam rozwinąć skrzydła i zaprezentować się na scenie musicalowej.
Zapisy do grupy ruszają 1 września 2021! Aby dołączyć do grupy należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który od 1 września 2021 dostępny będzie na naszej stronie internetowej https://www.mam-musical.pl/mamersi-i-mamuty-dla-doroslych. Wszystkie szczegóły na temat Grupy MAMersi znajdziecie na wyżej wymienionej stronie!

Zapisy do Grupy MAMuty- Grupa dla dorosłych w każdym wieku!
Zapisz się i nie pozwól, by Twoje wewnętrzne zwierzę sceniczne wymarło! Zapisy do grupy ruszają 1 września 2021! Aby dołączyć do grupy należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który od 1 września 2021 dostępny będzie na naszej stronie internetowej https://www.mam-musical.pl/mamersi-i-mamuty-dla-doroslych. Wszystkie szczegóły na temat Grupy MAMuty znajdziecie na wyżej wymienionej stronie!

Przedstawiamy wyjątkową ofertę MAMu!!

MAM to nauka pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, która nieustannie kształci się w najlepszych ośrodkach artystycznych oraz czynnie działa na scenach teatralnych i estradzie!
MAM to niepowtarzalna, autorska metoda treningu musicalowego oraz unikalne podejście do uczestnika zajęć - od najmłodszego po najstarszego!
MAM to udział w musicalowych spektaklach końcowych na profesjonalnej scenie oraz dodatkowych projektach artystycznych!
MAM to Zimowe i Letnie Warsztaty Musicalowe, które oferują zajęcia artystyczne na najwyższym poziomie, dostarczają niesamowitych emocji, kształtują charakter, uczą odwagi i samodzielności, a nade wszystko pozostawiają niezapomniane wspomnienia!
MAM to nowoczesne narzędzia komunikacji pomiędzy rodzicem a prowadzącymi! MAM to zajęcia dla najmłodszych (2-6 lat), młodych (7 - 19 lat) i dorosłych, ale młodych duchem (19 - 100 lat) !
MAM to cudowna atmosfera na zajęciach i bezpieczne miejsce, w którym każdy może poczuć się jak w domu!

Data wydarzenia: 
piątek, Lipiec 16, 2021

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię