Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Zapisy do Portalu Mamowicza – LangLion

Portal Mamowicza – LangLion
REJESTRACJA UCZESTNIKA

W celu rozpoczęcia procesu rejestracji Uczestnika należy wejść na stronę internetową Młodzieżowej Akademii Musicalowej – www.mam-musical.pl. W prawym dolnym rogu ekranu pod „mapką dojazdu” znajduję się przycisk „LangLion- Logowanie”.

Aby przejść do kolejnego kroku, kliknij wspomniany przycisk. Pojawi się wówczas ekran logowania do systemu.

W prawym dolnym narożniku znajduje się zielony przycisk „Zarejestruj się”. Po jego kliknięciu zostanie wyświetlony formularz rejestracji.

W tym formularzu należy wypełnić wszystkie pola oraz zaznaczyć wszystko zgody na dole formularza. UWAGA – należy zwrócić uwagę aby dane zostały wypełnione bez błędów, gdyż będą one wykorzystane w umowach, płatnościach oraz danych dostępowych do systemu.
Po uzupełnieniu wszystkich pól należy zatwierdzić wniosek przyciskiem „Wyślij” w prawym dolnym narożniku formularza. Krok ten zostanie potwierdzony stosowną informacją.

Ten etap rejestracji jest zakończony.
Po przypisaniu przez MAM grupy oraz zatwierdzeniu Uczestnika, zostanie wysłana wiadomość email na podany adres poczty elektronicznej Rodzica ( w przypadku kiedy Uczestnik nie jest pełnoletni) lub tylko do pełnoletniego Uczestnika. Wiadomość będzie zawierała dane dostępowe do panelu rodzica oraz panelu uczestnika (tylko pełnoletni użytkownik będzie miał możliwość podpisania umowy oraz dostęp do dokonywania płatności).

W wiadomości znajduję się również odnośnik do instrukcji obsługi Panelu Kursanta podświetlony na niebiesko „ Dowiedz się, co jeszcze możesz zrobić w Panelu Kursanta” choć system jest przejrzysty i łatwy w nawigacji.

Kolejnym krokiem jest zalogowanie się do systemu (można użyć zielony przycisk „Zaloguj” lub wejść na stronę mam.langlion.pl).

Po zalogowaniu się zostaną wyświetlone zgody oraz regulamin dostawcy rozwiązania jakim jest Portal Mamowicza firmy LangLion. Aby przejść dalej, należy je zaakceptować.

Po ich zaakceptowaniu wyświetli się informacja o konieczności podpisania Umowy, która jest w formie E-dokumentu i tylko pełnoletni Uczestnik lub rodzic nieletniego Uczestnika ma możliwość jej podpisania.

Aby przejść do Umowy, należy kliknąć niebieski przycisk „PODPISZ”. Zostanie wówczas wyświetlona cała treść Umowy, która będzie zawierać wszystkie niezbędne dane. Należy się dokładnie z nią zapoznać przed podpisaniem.

Po dokładnym zapoznaniu się z treścią Umowy wraz z załącznikami, w celu jej podpisania należy użyć niebieski przycisk w prawym górnym rogu ekranu „PODPISZ”.

Wyświetli się wówczas oświadczenie o zapoznaniu się z treścią oraz akceptacja warunków.

Po zaznaczeniu pola oświadczenia, przycisk „PODPISZ DOKUMENT” przejdzie w kolor niebieski. Tylko po jego kliknięciu dostęp do Portalu Mamowicza będzie możliwy.

Od tego momentu Portal jest dostępny zarówno dla Rodzica jak i Uczestnika.

Podpisana umowa zostanie również przesłana pocztą elektroniczną na adres Rodzica lub pełnoletniego Uczestnika podany podczas rejestracji.

Data wydarzenia: 
środa, Styczeń 8, 2020

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię