Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Zimowe Warsztaty przygotowujące do pokazu musicalowo-akrobatycznego.

Serdecznie zapraszamy na Musicalowe Warsztaty przygotowujące do pokazu musicalowo-akrobatycznego. Po raz kolejny będzie to czas wypełniony solidną dawką tańca, śpiewu i teatru oraz NOWOŚĆ, czyli zajęcia z zakresu akrobatyki z Grupą Everest Production znaną m.in. z Prometeusza.

KIEDY: 11-16 stycznia 2021

ZA ILE: 750 zł osoby spoza MAM-u / 600 zł osoby z MAM-u

WIEK: 7 - 19 lat

GRUPY:

Uczestnicy będą podzieleni na cztery grupy wiekowe.

UWAGA! Ilość uczestników w grupach ograniczona!!!

PROGRAM:

W programie intensywne warsztaty taneczne, wokalne, aktorskie i akrobatyczne prowadzone przez kadrę instruktorską Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz artystów akrobatów z Everest Production. Warsztaty realizowane będą według unikalnego autorskiego programu potwierdzonego wieloletnim doświadczeniem kadry MAM oraz naszych znakomitych gości. Zawierać w sobie będą pracę nad scenami aktorskimi, pantomimą, świadomością ciała, emisją głosu, śpiewem harmonicznym, przygotowaniem piosenek musicalowych, układami tanecznymi łączącymi różne techniki taneczne oraz techniką akrobatyki podstawowej i widowiskowej. W trakcie intensywnych dni pracy nie zabraknie miejsca na spotkania z wybitnymi osobistościami scen musicalowych, dyskusji na tematy związane ze sztuką musicalową, projekcji spektakli musicalowych i wiele innych.

GRAFIK:

Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 17:00, wg określonego grafiku:

8:00-9:00 Przybycie na warsztaty -zajęcia świetlicowe

9:00-10:00 Rozgrzewka

11:00-14:00 Zajęcia Warsztatowe

14:00 Obiad

15:00-17:00 Zajęcia i spotkania tematyczne

W sobotę, 16.01.2020 przewidziany jest pokaz pracy warsztatowej na profesjonalnej scenie. W ten dzień grafik będzie inny.

ORGANIZACJA:

Do uczestnictwa w zajęciach niezbędny będzie zmienny strój sportowy (spodnie dresowe, koszulka, buty sportowe z twardą podeszwą oraz podwójna para skarpetek), teczki i długopisy.

Uczestnicy zajęć otrzymają obiad (z opcją mięsną lub wegetariańską). Prosimy zaopatrzyć się w bidony z filtrem, by wspomóc ekosystem:)

ZAPISY:

Zapisów na Zimowe Warsztaty Musicalowe dokonywać można poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: https://mam.langlion.com/forms/warsztaty-zimowe

Zapraszamy serdecznie na kolejne Zimowe Warsztaty z MAM-em!!!

Data wydarzenia: 
niedziela, Grudzień 13, 2020

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię