Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Michalina Nowicka

Pedagog edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego oraz animator kultury (specjalizacja teatralna). Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia w klasie altówki. Pasjonatka psychologii, zdrowego gotowania, kreatywnych prac manualnych i stylu vintage. Laureatka wielu solowych i chóralnych festiwali piosenki na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym.
Wieloletnia uczestniczka zajęć Studium Piosenki prowadzonych w Młodzieżowym Domu Kultury Wrocław – Krzyki oraz Zespołu Wokalnego „Rondo” przy Szkole Muzycznej I Stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu. Pierwsze kroki na dużej scenie postawiła występując w programie telewizyjnym „Od przedszkola do Opola”. Niedługo po tym użyczyła głosu do czołówki dobranocki „Vipo i przyjaciele” oraz płyty z piosenkami ze spektaklu teatralnego „Mała Księżniczka”.
Podczas zajęć z najmłodszymi adeptami sztuki musicalowej, MAMiątkami i MAMinkami kolejny rok wielozmysłowo odkrywa z dziećmi świat. Dzieli się też sześcioletnim doświadczeniem zdobytym na deskach Teatru Muzycznego Capitol.
Zaangażowanie, empatię i uśmiech zawsze zabiera ze sobą na zajęcia. Nie wyobraża sobie świata bez muzyki, poczucia humoru i zielonej herbaty.

W Młodzieżowej Akademii Musicalowej prowadzi zajęcia w grupie MAMinki.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię