Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

O nas

MaM, (Młodzieżowa Akademia Musicalowa) to miejsce wszechstronnego rozwoju

My, trzy uzdolnione absolwentki wrocławskiej Akademii Muzycznej założyłyśmy szkołę, w której dzieci i młodzież mogą odkrywać i pielęgnować swoje różne uzdolnienia artystyczne: muzyczne, wokalne i taneczne. W przyjaznych warunkach radośnie rozwijają się tu z naszą pomocą młode osobowości kształtowane przez sztukę. Gramy, śpiewamy i tańczymy – spędzamy miło czas na twórczej zabawie. 

MaM t​o miejsce stworzone z miłości do sztuki

My, trzy trochę szalone artystki o różnych charakterach i temperamentach stworzyłyśmy miejsce, w którym po latach gromadzenia naszego doświadczenia artystycznego wspieramy młodych w odkrywaniu ich własnego potencjału. Takie miejsce, w którym pod naszym troskliwym i profesjonalnym okiem rozwijane są zarówno indywidualne zdolności artystyczne uczestników, jak i umiejętność świadomego kierowania nimi. 

MaM to miejsce prowadzone z radością i zaangażowaniem

My, trzy wkręcone w nauczanie wykładowczynie naszej szkoły wierzymy, że każdy młody talent rozwija się na własnych zasadach. Stosujemy zatem metodę indywidualnego i twórczego podejścia do naszych słuchaczy. Opieramy trening artystyczny na nieinwazyjnych technikach pedagogicznych i pozwalamy młodym osobowościom odkrywać się we własnym tempie, oferując im wsparcie i pomoc na każdym etapie tego procesu. 

MaM to miejsce z historią i cieszące się uznaniem

My, trzy ambitne dziewczyny z wielkim zapałem powołałyśmy naszą szkołę do życia w 2009 roku. Od tego czasu grono naszych studentów stale się poszerza, co skutkowało szeregiem lokalowych przygód związanych z szukaniem nowej, wystarczająco dużej siedziby. Finalnie, na dobre osiadłyśmy przy Autorskich Liceach Artystycznych. Współpracujemy z Narodowym Forum Muzyki, a nasi uczniowie nierzadko zapraszani są na poważne sceny Opery Wrocławskiej, Teatru Polskiego czy Teatru Muzycznego Capitol. W 2017 roku MaM wyróżniony został stypendium artystycznym stowarzyszenia Soroptimist.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię