Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Piotr Małecki

Tancerz, aktor, choreograf, pedagog.

Od 2007 roku pracuje w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu oraz jest asystentem choreografa w wielu jego tytułach.
Współpracował także z Operą Wrocławską oraz Teatrem Polskim we Wrocławiu.
Karierę taneczną rozpoczął w 1993 roku w klubie tańca sportowego. Dwa lata później zdobył tytuł mistrza polski w kategorii "duety disco". W 2000 roku zaczął współpracę z Młodzieżowym Teatrem Tańca oraz Klubem Tańca Nowoczesnego we Wrocławiu.

Laureat licznych nagród tanecznych, konkursów i mistrzostw, m.in. II nagroda na Ogólnopolskich Konfrontacjach Tańca Współczesnego w Koninie, III miejsce Mistrzostw Polski w Tańcu Nowoczesnym w Brodnicy. W 2007 roku uczestnik II edycji programu telewizyjnego TVN „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”, oraz warsztatów tanecznych w Buenos Aires.
Od 2009 roku do 2017 roku czynnie współpracował z Fundacją Teatru Muzycznego Capitol jako instruktor tańca nowoczesnego i współczesnego.

Z MAMem współpracuje od dwóch lat jako choreograf i instruktor tańca dzieląc się swoim doświadczeniem artystycznym i pedagogicznym z podopiecznymi MAMu i jego instruktorami. Współtworzył choreografie do „Króla Lwa” oraz „West Side Story” w wykonaniu Młodzieżowej Akademii Musicalowej.
Obecnie można go podziwiać w najnowszej produkcji Teatru Muzycznego CAPITOL „Blaszany bębenek”

W Młodzieżowej Akademii Musicalowej prowadzi zajęcia taneczne.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię