Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

Wiktoria Łukowicz

Studentka drugiego roku muzykoterapii na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Od 2009 roku związana z Młodzieżową Akademią Musicalową (MAM). Współpracowała m. in. z Wrocławskim Centrum Seniora, Narodowym Forum Muzyki, Orkiestrą Kameralną Silesian Art. Collective, Fundacją Przylądek Nadziei oraz Dolnośląskim Towarzystwem Muzycznym.
Od 2016 roku pracuje przy etno-jazzowym projekcie duetu Zawartko/Piasecki- Leć Głosie, biorąc udział w takich wydarzeniach jak m.in.: Zakończenie ESK 2016, Gala rozdania nagród „Wrocławska Nagroda Muzyczna i Teatralna 2016", 53 Festiwal Jazz nad Odrą, Wrocław Szczecin jazz festiwal 2016, Bass&Beat Festival 2016, Nowe Horyzonty, Wrocław. Od 2017 uczestniczy w projekcie ‚Dzieciaki w Vertigo', śpiewając piosenki z bajek w klubie jazzowym Vertigo. Od tego samego roku związana jest ze spektaklem ‚Kraina bajek', w reżyserii Magdaleny Zawartko.
Oprócz pasji związanej ze sztuką musicalową, do jej zainteresowań należą również pieśni tradycyjne różnych narodów, techniki wokalne, podróże. Lubi śmiać się, jeść dobre rzeczy i spać:) Boi się owadów i nietoperzy.
W 2016 roku prowadziła zajęcia muzyczne w klubokawiarni Hamak!, przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat. Ma bardzo dobry kontakt z najmłodszymi i uwielbia z nimi pracować. W 2018 roku prowadziła zajęcia wokalno-muzyczne dla grupy osób niepełnosprawnych w Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnym OSTOJA, we Wrocławiu.
Do jednego ze swoich większych sukcesów zalicza udział w koncercie zorganizowanym z okazji przyjazdu do Polski Dalajlamy XIV.

W Młodzieżowej Akademii Musicalowej prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat.

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię