CZAS FERII

WARSZTATY


Zimowe półkolonie


CZAS FERII

WARSZTATY


Zimowe półkolonie

Ferie | Dzieci

Zimowe Warsztaty Musicalowe 2023!Zima za pasem, w związku z tym już dziś serdecznie zapraszamy Was do udziału w VI Zimowych Warsztatach Musicalowych, które odbędą się w dniach 20-24.02.2023r.


Jeśli nie macie jeszcze planów na drugi tydzień ferii zimowych, zapoznajcie się z naszą propozycją i dołączcie do Zimowych Warsztatów Musicalowych w MAMIE!


W tym roku spotkacie na Warsztatach Młodzieżowej Akademii Musicalowej Malwinę Aleksander współzałożycielkę MAMu, trenerkę tańca, choreografkę prowadzącą wyjątkowy wrocławski zespół 'MOVE do mnie'. Monikę Reks reżyserkę, pedagożkę, specjalistkę w dziedzinie teatru formy. Kaję Karczmarczyk wokalistkę i aktorkę musicalową, absolwentkę Millenium Performing Arts College w Londynie, związaną z Jazz Core Company.
1KOSZT i ZAPISY
Zapisy zostały zakończone
2TERMIN I MIEJSCE
Termin: 20-24.02.2023
Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu
3WIEK I GRUPY
WIEK: 7 - 19 lat
GRUPY: Uczestnicy będą podzieleni na cztery grupy wiekowe.
UWAGA! Ilość uczestników w grupach ograniczona!!!
4PROGRAM
W programie intensywne Warsztaty taneczne, wokalne i aktorskie prowadzone w tym roku przez wyjątkowy zespół instruktorów. Warsztaty realizowane będą według unikalnego autorskiego programu potwierdzonego wieloletnim doświadczeniem kadry MAM oraz naszych znakomitych gości. Zawierać w sobie będą pracę nad scenami aktorskimi, pantomimą, świadomością ciała, emisją głosu, śpiewem harmonicznym, przygotowaniem piosenek musicalowych, układami tanecznymi łączącymi różne techniki taneczne, improwizację wokalną i ruchową oraz budowanie zespołu. W trakcie intensywnych dni warsztatów nie zabraknie czasu na dyskusje na tematy związane ze sztuką musicalową, projekcje spektakli musicalowych, zabawy integracyjne oraz czasu na zwyczajne bycie ze sobą i rozmowy z instruktorami.
5WYŻYWIENIE
Uczestnicy Warsztatów dostaną drugie śniadanie (owoc) oraz dwudaniowy obiad (z opcją mięsną lub vege)
Prosimy zaopatrzyć się w bidony z filtrem, by wspomóc ekosystem:)
6UBIÓR
Do uczestnictwa w Warsztatach niezbędny będzie zmienny strój sportowy (spodnie dresowe, koszulka, bluza, buty sportowe z jasną podeszwą oraz podwójna para skarpetek), teczka i długopis.


Na tym nie koniec!


Do współpracy zaprosiliśmy także fenomenalną Agę Konopkę, która ze starszą młodzieżą poprowadzi warsztaty z Performatyki Tańca, czyli sztuki skutecznego występowania, poruszając takie zagadnienia, jak ekspresja ruchu, świadomość sceniczna, trening uważności i dramaturgia formy.


Młodsze grupy weźmie pod swoje taneczne skrzydła Joanna Chudzicka, znana z nagradzanej wrocławskiej formacji "D-TEAM" (i z MAMu, oczywiście)


Wszyscy artyści wspólnie zadbają o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży podczas Warsztatów, dzieląc się cenną wiedzą sceniczną, jak również wiedzą na temat tego jak elementy, których uczymy się myśląc o scenie, mogą wpłynąć na jakość naszego codziennego życia (poczucie bezpieczeństwa, umiejętność współpracy, zaangażowanie społeczne, odwagę wyrażania siebie).


Na zakończenie Warsztatów, w piątek 24 lutego, odbędzie się pokaz pracy warsztatowej podsumowujący umiejętności rozwinięte i zdobyte przez dzieci i młodzież w ciągu ostatnich dni.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu


Polecamy spieszyć się z zapisami, gdyż miejsca uciekają szybciutko. Zapisy ruszają już 25.11.2022r.!

tel. +48 666 935 291
adres: info@mam-musical.pl
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Więcej ogólnych informacji?
Skontaktuj się z nami