CZAS FERII

WARSZTATY


Zimowe półkolonie


CZAS FERII

WARSZTATY


Zimowe półkolonie

Ferie | Dzieci

Zimowe Warsztaty Musicalowe 2022!Zima za pasem, w związku z tym już dziś serdecznie zapraszamy Was do udziału w V Mistrzowskich Zimowych Warsztatach Musicalowych, które odbędą się w dniach 7-12.02.2022r.


W tym roku rozszerzamy formułę naszych zajęć, wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych podopiecznych (zwłaszcza po okresie pandemii), a także zdając sobie sprawę z tego, że zmiany są niezbędne do rozwoju.


Jeśli nie macie jeszcze planów na drugi tydzień ferii zimowych, zapoznajcie się z naszą propozycją i dołączcie do Zimowych Warsztatów Musicalowych w MAMIE!


1KOSZT i ZAPISY
Cena:
800 zł do 20 grudnia 2021
900 zł po 20 grudnia 2021
UWAGA! Możliwość zrealizowania Bonu Turystycznego!
W celu zapisania uczestnika na Warsztaty należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poprzez link:
https://mam.langlion.com/forms/warsztaty-zimowe
2TERMIN I MIEJSCE
Termin: 7-12.02.2022
Salezjańska Szkoła Podstawowa we Wrocławiu
3WIEK I GRUPY
WIEK: 7 - 19 lat
GRUPY: Uczestnicy będą podzieleni na cztery grupy wiekowe.
UWAGA! Ilość uczestników w grupach ograniczona!!!
4PROGRAM
W programie intensywne warsztaty taneczne, wokalne i aktorskie prowadzone w tym roku przez wyjątkowy zespół instruktorów. Warsztaty realizowane będą według unikalnego autorskiego programu potwierdzonego wieloletnim doświadczeniem kadry MAM oraz naszych znakomitych gości. Zawierać w sobie będą pracę nad scenami aktorskimi, pantomimą, świadomością ciała, emisją głosu, śpiewem harmonicznym, przygotowaniem piosenek musicalowych, układami tanecznymi łączącymi różne techniki taneczne, ćwiczenia uwalniające głos i ciało od napięć metodą Kirstin Linklater, improwizację wokalną i ruchową oraz budowanie zespołu. W trakcie intensywnych dni warsztatów nie zabraknie czasu na dyskusje na tematy związane ze sztuką musicalową, projekcje spektakli musicalowych, zabawy integracyjne oraz czasu na zwyczajne bycie ze sobą i rozmowy z instruktorami.
5WYŻYWIENIE
Uczestnicy zajęć dostaną drugie śniadanie (owoc) oraz obiad (z opcją mięsną lub vege)
Prosimy zaopatrzyć się w bidony z filtrem, by wspomóc ekosystem:)
6BEZPIECZEŃSTWO
Po wielomiesięcznym doświadczeniu z pandemią wirusa COVID-19 dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo i komfort prowadzonych warsztatów.

Dlatego w MAMie:

  • regularnie dezynfekujemy sale i sprzęt
  • wietrzymy sale pomiędzy zajęciami
  • zachowujemy niezbędne odstępy podczas statycznych części warsztatów
  • ograniczona ilość osób w grupie pozwala na utrzymanie bezpiecznego dystansu

Dodatkowo dbamy o zapewnienie płynów do dezynfekcji dla uczestników warsztatów, jak i rodziców odbierających dzieci. Jednocześnie ograniczamy dostęp dodatkowych osób do przestrzeni warsztatowej — uczestnicy warsztatów są odbierani przez opiekunów przed budynkiem szkoły.


!!! Przypominamy jednocześnie, by dzieci z objawami chorobowymi (kaszel, katar, gorączka, osłabienie) nie były przyprowadzane na warsztaty !!!
Środki ostrożności, dezynfekcja i odpowiedzialność dotyczą nas wszystkich, dużych i małych, kadry prowadzącej zajęcia, jak i kadry organizacyjno-technicznej.

7UBIÓR
Do uczestnictwa w zajęciach niezbędny będzie zmienny strój sportowy (spodnie dresowe, koszulka, bluza, buty sportowe z twardą podeszwą oraz podwójna para skarpetek), teczki i długopisy.


W tym roku wyjątkowo spotkacie na warsztatach założycielki Młodzieżowej Akademii Musicalowej:
Malwiną Aleksander, Joanna Kurzyńska, Magdaleną Zawartko
Prosto z Londynu przyjedzie ponownie Curtis Angus, by poprowadzić jednodniowe warsztaty masterclass dla wszystkich uczestników. Zapraszamy także do współpracy fenomenalny duet artystów związanych z wrocławską sceną musicalową - NA SCENIE czyli Barbarę Olech i Mikołaja Woubisheta.
Wszyscy artyści wspólnie zadbają o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży podczas warsztatów, dzieląc się cenną wiedzą sceniczną, jak i również wiedzą na temat tego jak elementy, których uczymy się myśląc o scenie, mogą wpłynąć na jakość naszego codziennego życia (poczucie bezpieczeństwa, umiejętność współpracy, zaangażowanie społeczne, odwagę wyrażania siebie).
W tym roku zmieniamy także formułę pokazu końcowego, aby umożliwić uczestnikom innego rodzaju doświadczenie prezentacji swoich umiejętności. O formule prezentacji zadecyduje dynamika warsztatu oraz pomysły własne uczestników, wypracowane we współpracy z prowadzącymi.
Postaramy się przełamać granicę pomiędzy widownią i sceną, a także zadbać o zniwelowanie presji związanej z występem na korzyść wolności twórczej i pozostania w procesie pracy na dłużej.

Działania podczas warsztatów będą jak zwykle uwiecznione w poprzez profesjonalne zdjęcia i filmy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu


Polecamy spieszyć się z zapisami, gdyż miejsca uciekają szybciutko. Zapisy ruszają już dziś!

tel. +48 666 935 291
adres: info@mam-musical.pl

Czas płynie bardzo szybko. Tyle pozostało do najbliższych warsztatów:

00

dni


00

godz.


00

min.


00

sek.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Więcej ogólnych informacji?
Skontaktuj się z nami