CZAS WAKACJI

WARSZTATY


Półkolonie letnie


CZAS WAKACJI

WARSZTATY


Półkolonie letnie


Wakacje | Dzieci

Warsztaty Letnie 2022Kolejny raz organizujemy wyjątkowy obóz dla dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat. Wakacje pełne śpiewu, tańca i teatru!

Dwa turnusy wypełnione po brzegi twórczą zabawą, zero nudy, z dala od cywilizacji, wszechobecnej elektroniki i zasięgu sieci komórkowych, profesjonalny warsztat artystyczny według unikalnego programu, wybitna kadra instruktorska, rodzinna atmosfera i piękne wspomnienia na całe życie!

Zapraszamy Was w miejsce, które sprzyja wyciszeniu i odetchnięciu od miasta.

Zapraszamy Was do środowiska, które ceni naturę i prostotę codzienności, by móc zregenerować nie tylko ciało, ale i ducha.

Zapraszamy Was między drzewa i świeże powietrze, gdzie każdy dzień jest inny i uczy nas piękna otaczającego świata.
1KOSZT
Cena:
2100 zł/os przy zapisach do 30.04.2022
2250 zł/os przy zapisach od 1.05.2022
Rabat dla rodzeństw - 10 %
UWAGA — honorujemy bon turystyczny!
2ZAKWATEROWANIE
Mieszkamy w murowanym 2 piętrowym pawilonie, w pokojach 4-osobowych z łazienką i balkonem. Ośrodek Wczasowy Dresso położony jest w lesie, na jego terenie znajduje się odkryty basen, plac zabaw, boiska do gry w piłkę, miejsca na ognisko, oraz do naszej dyspozycji są przestronne sale dostosowane do zajęć artystycznych.
3WYŻYWIENIE
Śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje. Na naszych obozach żywimy się pełnowartościowo i zdrowo. Posiłki są dostosowane do sportowego charakteru naszego obozu.
4UBEZPIECZENIE
Wszyscy uczestnicy Warsztatów są ubezpieczeni.

MAM to kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Małe grupy i indywidualne podejście dla każdego obozowicza.

MAM to doświadczona i pełna życia kadra, której pasją jest dzielić się sztuką, z uwagą dając czas na intuicje uczestników, a nie swoje własne ambicje.

MAM to siła więzi i współpracy udowadniającą, że wspierając się możemy więcej! MAM potrafi stworzyć prawdziwy teatr dosłownie wszędzie

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą! Tylko w MAMie takie rzeczy!


WYCHOWAWCY/INSTRUKTORZY: Przez cały dzień nad bezpieczeństwem dzieci czuwa doświadczona kadra wychowawcza Młodzieżowej Akademii Musicalowej. Oprócz wychowawców przez cały dzień dzieci mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry instruktorskiej - nauczycieli śpiewu, aktorstwa oraz tańca. Warsztaty oraz aktywność artystyczna stanowią większą część każdego dnia - minimum 6 godzin dziennie.

POKAZ KOŃCOWY: Na zakończenie każdego turnusu, dzień przed planowanym zakończeniem, tzn. 13.07 oraz 22.07 odbędzie się Pokaz - Dzieci wystawią Musical specjalnie dla Rodziców oraz innych obozowiczów przebywających na terenie ośrodka. Prosimy zaplanować sobie tego dnia wolne i odwiedzić nas w Sulejowie!


Polecamy spieszyć się z zapisami, gdyż miejsca uciekają szybciutko. Zapisy ruszają już w środę 09.02.2022!

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu


+48 666 935 291 adres: info@mam-musical.pl


Czas płynie bardzo szybko. Tyle pozostało do najbliższych warsztatów:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Więcej ogólnych informacji?
Skontaktuj się z nami