CZAS WAKACJI

WARSZTATY


Obozy letnie


CZAS WAKACJI

WARSZTATY


Obozy letnie


Wakacje | Dzieci

Warsztaty Letnie 2024Kolejny raz organizujemy wyjątkowy obóz dla dzieci i młodzież w wieku 7-18 lat. Wakacje pełne śpiewu, tańca i teatru!

Już w sierpniu nasza młodzież zawita do Uroczyska położonego w malowniczych Karkonoszach (woj. dolnośląskie), gdzie przez 10 dni pod okiem wybitnej kadry instruktorskiej rozwijać będzie profesjonalny warsztat artystyczny według unikalnego programu. Letnie Warsztaty Musicalowe z MAMem to rodzinna atmosfera i piękne wspomnienia na całe życie!

Zapraszamy Was w miejsce, które sprzyja wyciszeniu i odetchnięciu od miasta.

Zapraszamy Was do środowiska, które ceni naturę i prostotę codzienności, by móc zregenerować nie tylko ciało, ale i ducha.

Zapraszamy Was między drzewa i świeże powietrze, gdzie każdy dzień jest inny i uczy nas piękna otaczającego świata.

Termin 19-28.08.2024
1KOSZT
Cena:
3199 zł/os
Rabat dla rodzeństw - 10 %
2ZAKWATEROWANIE
Mieszkamy w ośrodku Uroczysko, w pokojach z łazienkami. Uroczysko położone jest w środku lasu, w malowniczej okolicy, na zboczu góry, która wznosi się nad Piechowicami (miejscowością położoną między Karpaczem a Szklarską Porębą). Uczestnicy mają do dyspozycji: salę restauracyjną (150 miejsc) oraz salę kominkową, 2 sale lustrzane, salkę świetlicową, bilard, ping pong, ogródek grillowy z zadaszonym miejscem oraz z miejscem przeznaczonym na ognisko, „leśne” boisko do piłki siatkowej, "leśne" boisko do piłki nożnej, mini park linowy.
3WYŻYWIENIE
Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu, obiady serwowane. Na naszych obozach żywimy się pełnowartościowo i zdrowo. Posiłki są pyszne, różnorodne i dostosowane do sportowego charakteru naszego obozu. Uczestnicy będą mieć nieograniczony dostęp do wody pitnej. Możliwa jest rezerwacja wyżywienia z uwzględnieniem specjalnej diety: wegańskiej, wegetariańskiej, bezglutenowej itp., za dodatkową opłatą 25 zł/dzień.
4UBEZPIECZENIE
Wszyscy uczestnicy Warsztatów są ubezpieczeni.

MAM to kilkunastoletnie doświadczenie w organizowaniu wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Małe grupy i indywidualne podejście dla każdego obozowicza.

MAM to doświadczona i pełna życia kadra, której pasją jest dzielić się sztuką, z uwagą dając czas na intuicje uczestników, a nie swoje własne ambicje.

MAM to siła więzi i współpracy udowadniającą, że wspierając się możemy więcej! MAM potrafi stworzyć prawdziwy teatr dosłownie wszędzie

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą! Tylko w MAMie takie rzeczy!


WYCHOWAWCY/INSTRUKTORZY: Przez cały dzień nad bezpieczeństwem dzieci czuwa doświadczona kadra wychowawcza Młodzieżowej Akademii Musicalowej. Oprócz wychowawców przez cały dzień dzieci mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanej kadry instruktorskiej - nauczycieli śpiewu, aktorstwa oraz tańca. Warsztaty oraz aktywność artystyczna stanowią większą część każdego dnia.

POKAZ KOŃCOWY: Na zakończenie turnusu tzn. 27.08.2024 odbędzie się Pokaz - Dzieci wystawią Musical specjalnie dla Rodziców oraz innych obozowiczów przebywających na terenie ośrodka. Prosimy zaplanować sobie tego dnia wolne i odwiedzić nas w Piechowicach! To tylko 130 km od Wrocławia!


Polecamy spieszyć się z zapisami, gdyż miejsca uciekają szybciutko.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu


+48 666 935 291 adres: info@mam-musical.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Więcej ogólnych informacji?
Skontaktuj się z nami