Sklep Mam

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube

MAM - dla młodych

REKRUTACJA 2021/22

 

Rekrutacja na sezon 2021/22 została zakończona. Kolejne nabory do Grup Młodzieżowych odbędą się we wrześniu 2022 r. Dokładny termin przesłuchań zostanie ogłoszony w lipcu 2022 r. 

 

Zajęcia w MAM prowadzone są w czterech grupach:

 

GRUPA GREEN + YELLOW (środy, godz. 17.00-20.00) 

GRUPA RED (czwartki, godz. 17.00-20.00)

GRUPA BLUE + GREY (soboty, godz. 10.00-14.00)

GRUPA WHITE (soboty, godz. 15.00-18.00)

 

„Każdy do spełnienia marzeń swoją drogę ma. Jedni biegną gdzieś za tęczę, drudzy lecą niby ptak. Inni za królikiem biegną gdzieś w krainy czar, a ja swoją już poznałam - to jest właśnie MAM!”

Grupy Młodzieżowe zrzeszają dzieci i młodzież w wieku od 7 do 19 roku życia. Uczestnicy warsztatów w Grupach Młodzieżowych posiadają zróżnicowane doświadczenie artystyczne, które z wielkim zaangażowaniem rozwijają podczas cotygodniowych zajęć. Każda grupa podzielona jest na podgrupy wiekowe, dzięki czemu tempo oraz rytm pracy dostosowane są do możliwości i potrzeb uczestników. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w blokach 3-godzinnych (Grupy GREEN, GREY, YELLOW, RED, WHITE) lub 4-godzinnych (Grupa BLUE). Cotygodniowe spotkania składają się z zajęć tanecznych, wokalnych i aktorskich, podczas których młodzież rozwija swoje talenty, doskonali posiadane umiejętności, zdobywa wiedzę i warsztat artystyczny. Zajęcia są wspaniałą okazją do interakcji rówieśniczych oraz otwierania się na współpracę młodszych i starszych uczestników. Forma prowadzonych warsztatów oraz liczne wyzwania artystyczne sprzyjają zacieśnianiu więzi między uczestnikami, pozwalają na lepsze poznanie siebie i swoich możliwości. Przyjazna atmosfera podczas zajęć sprawia, że każdy uczestnik czuje się bezpiecznie i swobodnie może stawiać kolejne kroki w samorozwoju. Podczas całorocznych warsztatów, uczestników wspiera doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska, która wprowadza młodych adeptów w tajniki sztuki muzycznej i teatralnej, otwierając przed nimi piękny świat musicalu.

 

 

CENNIK 2021/22

KOSZT ZAJĘĆ Grup GREEN + YELLOW/RED/WHITE: 270 zł/mc za osobę

KOSZT ZAJĘĆ Grupy BLUE + GREY: 290 zł/mc za osobę

Dla Grup Młodzieżowych, MAMinków i MAMiątek dostępne są rabaty w wysokości:

10 % - Karta Dużej Rodziny

10 % - dla rodzeństw (2 osoby)

15 % - dla rodzeństw (3 osoby)

 

KONTAKT dla Grup Młodzieżowych

tel: 666-935-291

e-mail: info@mam-musical.pl

 

Galeria naszych zdjęć zobacz naszą galerię na facebook Zobacz całą galerię